üsküdar kiralık bobcat

Üsküdar Kiralık Bobcat

0 532 501 00 37

Formu Doldurun Hemen Arayalım

 

Doğrulama

Uzman bobcat operatörü ve son model bobcat ile hızlı güvenilir iş makinası ihtiyacınızı karşılarız. Üsküdar bölgesinde kiralık bobcat işleri itina ile uygun fiyata yapılır. 7 / 24 Hizmet vermekteyiz. uskudar kiralık bobcat
Bobcat kullanım alanları, dar bölgeler başta olmak üzere kapalı otopark ve zeminde fazla ağırlık yapmaması gereken asfalt yada hafriyat işlerinde kullanılır,

Neden Kiralık Bobcat,

  • Saatlik, Günlük yada Haftalık operatörlü kiralama

  • Hızlı ve güvenilir

  • Çok fonksiyonlu, ataşmanları ile kiralama

  • Pratik

Tamyol Asfalt Güvencesiyle makinanızı kiralayın kazançlı çıkın

Makine parkurumuzda bulunan Bobcat S590 ın ölçüleri alttaki gibidir,

s590 s590_1

Hemen Arayın : 0 532 501 00 37

bobcat s590 bobcat3 bpbcat2 S590_63

Amerika’da üretilmekte olan Bobcat® Çok Amaçlı Mini Yükleyici, alanında icat edilen ilk makinedir. Bobcat Mini yükleyicileri, 50 yılı aşkın tecrübeli geçmişleri ile kalite, performans ve güvenilirliklerini 100’den fazla ülkede 1000’den fazla distribütör ve 3000’den fazla satış elemanı ile dünyanın her yerinde sergilemektedirler.

Bobcat Mini Yükleyiciler dünyanın en popüler Skid Steer yükleyicileridir. Bu nedenle sektörde tüm mini yükleyiciler “Bobcat” ismi ile çağrılmakta ve marka ismi genelleştirilmektedir.

Oysa dünyada sadece bir tek Bobcat markası vardır!

Bobcat iş makinaları, 4 teker çekişlidir, önünde kepçesi bulunmakta ve istendiği takdirde özel Bob-Tach TM montaj sistemi sayesinde kepçesi 1 dk gibi kısa bir sürede çıkartılarak yaklaşık 60 değişik ataşmandan herhangi biri takılabilmektedir. Ataşman değiştirme özelliği nedeniyle değişik işler için komple makina almak yerine mevcut makinaya sadece ataşman alarak çok daha ekonomik çözümler sağlanabilir. Bobcat’lar kendi etrafında 360° dönme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle çok dar yerlerde, son derece süratli çalışabilir.

Bobcat, klasmanının en iyi makinasını, en çok ataşmanını ve en bol opsiyonlarını sunar.

Şantiyelerde, fabrikalarda, madenlerde, depolarda, limanlarda, gemilerde, park ve bahçelerde, yollarda, kablo döşemede, kısacası Bobcat her zaman, her yerde, her işin makinasıdır. Yapı projelerinizi zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek için Bobcat en büyük destekçinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir